GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 7143770
nr 714 3770
Jardiniere
Röratrand, längd: 40, Majolica
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 september 2011
kl 19:32:30
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
450 kr
6
400 kr
7